Vlastní život a čas strávený s blízkými lidmi je plný okamžiků, které se nebudou opakovat. V pozdějším věku nebudete vzpomínat na pracovní zakázky a další povinnosti. To v naší mysli časem bledne a zůstávají vzpomínky na chvíle strávené s našimi nejbližšími. Když jednoho den nastane čas loučení, můžeme vám pomoci s výběrem kvalitní české porcelánové urny.

Kvalitní české porcelánové urny

Je těžké rozloučit se s někým, kdo nám ze života odchází. Nikdo neví, jak se cítíte. Ani my ne. V čase truchlení si můžete v pohodlí svého domova vše v klidu rozmyslet a vybrat pro vašeho zesnulého kvalitní českou porcelánovou urnu. České urny mají s jejich výrobou již více než třicet let zkušeností. Ke svým klientům mají individuální přístup, urna bude vyrobena dle vašeho přání tak, aby se k zesnulému hodila.

Tradiční české porcelánové urny

Kvalita a tradice jsou neodmyslitelně spojeny dohromady. Tradiční porcelánové urny české výroby jsou důstojným způsobem, jak se rozloučit s odchodem blízkého člověka. České urny nabízí dva základní typy porcelánových uren, které u nás najdete v mnoha designech.

Nejžádanějšími variantami jsou stále urny barevné, urny bílé a jednoduché urny, které nabízí cenově dostupné řešení a elegantní provedení v jednom. V nabídce najdete také stále populárnější fotografie a stojánky na hrob, které připomínaly zesnulé již celým generacím před námi.

Každá urna projde českýma rukama

Každá urna, kterou u nás zakoupíte, je výsledkem ruční výroby. Každá z nich je neopakovatelný originál. Technologie, která je procesem vzniku každé kvalitní české porcelánové urny, je jedinečná hned v několika bodech. Které to jsou?

  • Kvalita materiálu provedení – porcelánová hmota je jedinečná svou jednoduchostí a 100% přírodním materiálem. Licí hmota je vyrobena z kaolinu, křemene a živce. Výsledný výrobek dokáže odolat celá desetiletí povětrnostním podmínkám a zůstat jako nový.

  • Tradiční ruční výroba – proces ruční výroby vdechne každému kousku život. Cit, který stojí u zrodu každé kvalitní české porcelánové urny, je neopakovatelný.

  • Drahé kovy a barvy – elegance je základ. Některé modely však zdobíme drahými kovy, aby vynikla jejich jedinečnost. V naší dílně najdete zlato, stříbro a platinu. Také barvy z nich vyrobené.

Konečný výběr je však na vás. České urny vám to mohou pouze usnadnit.

Similar Posts