Pokud nemáte brýle pouze jako doplněk k outfitu, je potřeba, aby byly kvalitní a dlouho vám sloužily. Na koho se tedy obrátit v případě potřeby? Prodej brýlí různých druhů dokonalé kvality a za přijatelné ceny nabízí e-shop hotovebryle.cz.

Nabídka e-shopu

Hledáte-li kvalitu za rozumnou cenu, pak jste na e-shopu na tom správném místě. Vybrat si můžete hotové brýle, které naleznete v nabídce. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru zde naleznete produkty, které se pyšní dokonalou kvalitou a jsou za diskontní ceny. Velkou výhodou je také poradenství na velmi profesionální úrovni. Samozřejmostí je servis jak záruční, tak i po záruce.

Dioptrické brýle na čtení

Mezi nejvíce rozšířené brýle patří hotové brýle dioptrické, které jsou určené pro čtení. Vybrat si je můžete podle potřebných dioptrií. Nabídka je opravdu široká, naleznete zde brýle různých módních variant, stylů i barev.

Brýle pro ochranu zraku

V této kategorii naleznete jednak brýle sluneční, které chrání proti škodlivým slunečním paprskům, a pak brýle pro ochranu zraku při práci na počítači.

U kvalitních slunečních brýlí je důležitá především hodnota UV filtrů. Právě ty chrání zrak před škodlivým ultrafialovým zářením. V nabídce e-shopu naleznete sluneční brýle s dostatečným UV400. Tím jsou opatřené i některé modely sportovních brýlí.

Počítačové brýle chrání zrak proti nezdravému modrému světlu a UV záření. Pomáhají snižovat únavu očí a pocity suchých očí. Také snižují riziko bolestí hlavy nebo podráždění, které se objevuje v případě delší práce na počítači.

Zlepšení zraku

To podporují ajurvédské brýle. Jedná se o děrované černé brýle, které pomáhají s tréninkem ciliárního svalu, který má za úkol zaostřovat zrak. Díky tréninku pomocí těchto brýlí dochází k jeho posilování. Dokáže pak mnohem lépe a rychleji zaostřit. Ajurvédské brýle také pomáhají v případě dlouhodobé práce na počítači.

Similar Posts