Seznamte se s naším prvním osobním létajícím vozidlem. Flyer je 100% elektrický a je prvním krokem k tomu, aby se létání stalo součástí každodenního života. Společnost Kitty Hawk Corporation odhalila produkční verzi svého jednomístného Flyeru — elektricky poháněného 10-rotorového letadla pro vertikální vzlet a přistání (eVTOL).

Primárním cílem Flyeru je být rekreačním vozidlem, které se může naučit létat opravdu každý. Jak je podrobně popsáno na stránce se specifikacemi plavidla, je zvedáno 10 elektricky poháněnými podpěrami. Flyer má místo tradičního podvozku velké pontony, jak Kitty Hawk doporučuje létat nad vodou.

V zájmu bezpečnosti byla maximální rychlost vozidla omezena na 20 mil za hodinu a nadmořská výška je omezena na 10 stop. Při maximální rychlosti je schopen letět 12 až 20 minut, než se musí dobít.

Plně elektrické letadlo Flyer prochází veřejným testováním a je nyní k dispozici pro předobjednávku. Operátoři nevyžadují pilotní průkaz, ale musí absolvovat hodinový výcvikový kurz k létání s letadlem, ovládaný joystickem v kokpitu.

Similar Posts