Martin Jetpack je hra pro letectví. Byl navržen jako nejpraktičtější a nejbezpečnější OPV: Volitelně řízené vozidlo. Může létat s posádkou, bez posádky nebo jako mezek.

Martin Jetpack je bezpochyby jedním z nejjednodušších letadel pro létání s posádkou nebo na dálku, se systémem fly-by-wire, který umožňuje visení bez použití rukou a držení polohy. Ve spojení s pokročilými bezpečnostními prvky, včetně balistického padáku, který se může otevřít až šest metrů nad zemí, dává Martin Jetpack nyní operátorům skutečnou svobodu pro soustředění na misi.

Martin Jetpack je navržen tak, aby byl jedním z nejbezpečnějších a nejpraktičtějších OPV (volitelně pilotovaných vozidel) na světě. Lze s ním létat s posádkou, bez posádky a brzy jako součást vlaku s muly, což konečně poskytuje specialistům taktickou leteckou podporu, která je schopna poskytnout řešení rychlé reakce v první linii v kritických prostředích.

Technologie Jetpack má účelový benzinový motor pohánějící dvoukanálové ventilátory, které vytvářejí dostatečný tah ke zvednutí letadla a pilota (nebo ekvivalentní hmotnosti) ke vzletu a přistání vertikálně. Využívá pokročilé kompozity k výrobě lehké konstrukce s vysokými bezpečnostními faktory.

Patentovaná technologie ventilátoru Jetpack s neutrálním točivým momentem eliminuje potřebu ocasního rotoru, kloubové hlavy rotoru a mávajících lopatek. To znamená, že Martin Jetpack je kompaktní, bezpečný pro uživatele a kohokoli v okolí a snadno se udržuje a obsluhuje.

VLASTNOSTI MOTORU

Typ motoru Čtyřrotor, zážehové zapalování
Typ paliva Benzín / AVGas
Maximální výkon 200HP @ 7000 ot./min
Přemístění 1200 ccm
Max. Točivý moment 155 lbs/ft @ 7000 RPM
Poměr výkonu k hmotnosti 4,3 HP/kg
Hmotnost bloku 48 kg / 105,82 liber
Similar Posts