Bylo by hezké, kdyby automobil vydržel sloužit věčně, ale to se neděje a většina řidičů jich za život vystřídá hned několik. Možná, že i váš vůz už dosluhuje, potřebuje stále více oprav a už se vám ho ani nevyplatí dávat do servisu. Možná máte vůz bouraný a pouze zabírá místo na pozemku nebo na parkovišti. Ať už je to jakkoliv, pokud máte nepotřebný vůz, měla by se provést ekologická likvidace auta. Jedná se o proces, který zajistí, že se znovupoužitelné díly použijí a zbytek auta se recykluje.

Na koho se obrátit?

V tuzemsku je mnoho poskytovatelů, kteří vám ekologickou likvidaci zajistí a pravděpodobně máte i ve svém okolí nějaké to autovrakoviště. Každá firma nabízí trochu jiné podmínky likvidace a jelikož můžete na likvidaci svého vozu i vydělat, proč se neobrátit na takového poskytovatele, který vám nabídne nejvíce výhod? Dejte si pozor ale na překupníky, kteří auto nezlikvidují, ale jen přeprodají do zahraničí a to vám může způsobit řadu problémů. Správnou volbou je certifikovaná společnost na SbohemAUTO.cz, která se likvidací vozidel zabývá už mnoho let a nabízí vám oproti ostatním poskytovatelům četné výhody. Za prvé, za vůz dostanete vždy zaplaceno, což je velké plus, protože mnoho poskytovatelů dělá tuto službu pouze zdarma.

Jaká je ekologická likvidace vozidel cena? Stačí firmu kontaktovat na jejím webu nebo na bezplatné infolince 800 10 12 15. Sdělíte maximum informací o svém vozidle a firma se vám ozve s cenovou nabídkou. Pokud budete s nabídkou souhlasit, firma si pro vůz přijede a to je druhá velká výhoda. Nezáleží, odkud jste, váš vůz bude zdarma odvezen odkudkoliv z České republiky. Firma vykupuje jak osobní, tak i užitková vozidla. Při odvozu vám bude samozřejmě vystaven i doklad o ekologické likvidaci. Proč využívat nevýhodné poskytovatele, kteří vám za vůz nezaplatí a ještě ho musíte na místo dopravit, když je vám k dispozici firma, která vůz zdarma odveze, zaplatí vám a vůz zlikviduje. SbohemAUTO.cz patří k nejoblíbenějším poskytovatelům u nás, k dispozici je vám nonstop a pokud disponujete autem, pro které nemáte už využití, neváhejte firmu kontaktovat třeba ještě dnes.

Similar Posts