Na uživatele elektronických cigaret lze dnes narazit mnohdy častěji než na běžné kuřáky. Každým dnem kuřáků ubývá ve prospěch uživatelů e-cigaret. Důvod je prostý, kouření běžných cigaret je zlozvyk, který ničí tělo po všech stránkách. Nejhorší je karcinogenní dehet, který se dostává do plic. Zatímco běžný kuřák je cítit kouřem, uživatel e-cigaret nikoliv. Pokud už nějakou dobu zvažujete, že vyměníte běžné cigarety za ty elektronické, vaším nejlepším startem by mohlo být pořízení jednorázové cigarety elektronické.

Proč začít s jednorázovou variantou?

Jednorázová ecigareta je fenoménem, který si získal extrémní popularitu. Ecigarety nejsou žádnou novinkou, jsou tu s námi už dlouho a mnoho lidí od nich odešlo, protože je nebavilo neustále svá zařízení nabíjet, doplňovat náplně, měnit díly nebo svá zařízení čistit. Jednorázová ecigareta je v tomto jiná, je komfortní. Je dělána skutečně jen na jedno použití, můžete s ní vapovat tak dlouho, dokud vystačí e-liquid, poté ji můžete vyhodit a vzít si novou.

Používání těchto zařízení si snadno zamilujete, protože jsou malá a mají moderní vzhled. Můžete mít svojí elektronickou jednorázovku v kapse a kdykoliv budete mít chuť vapovat, stačí ji vytáhnout a oddávat se vapování. Nemusíte u toho ani nic, mačkat, jednorázovky se žhaví automaticky při potáhnutí a když vám dojde náplň, vždy vás na to upozorní. Na trhu je více značek jednorázových e-cigaret a pokud nevíte, jakou zvolit, začněte s HQD. Jde o jednu z nejoblíbenějších značek, která vám nabízí široký výběr lahodných příchutí a také se vám nabízí v následujících modelových řadách:

  • Jednorázová e-cigareta hqd cuvie s vydrží až 300 potahů. Obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd wave s ydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • Jednorázová e-cigareta hqd super pro s vydrží až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Můžete si vybrat takový model, který vám z hlediska obsahu nikotinu i počtu potáhnutí bude vyhovovat nejvíce. Tyto ecigarety si můžete pořídit v různých výdejních automatech i na odběrných místech. Objednat je můžete ale také i online z pohodlí domova na HQD.cz.

Similar Posts