Mark Philbrook měl vždy blízký vztah k moři. Pochází z rodiny stavitelů lodí (jeho otec a dědeček založili Philbrook Shipyards) a Mark byl 16 let živou palubou na plachetnici Erikson 39. Navrhl SeaSuite a začal stavět v roce 2017.

SeaSuite je malý hliníkový hausbót se spoustou oken, velkým jídelním koutem s elektrickým stolkem, kuchyňkou ve tvaru L, pohodlnou manželskou postelí velikosti Queen a moderní hlavou (koupelnou) s průzorem ve sprše. V každé části lodi je také spousta úložného prostoru.

Pro venkovní prostor je tu rozkošná miniaturní přední paluba, epická střešní paluba a venkovní navigační stanice. Je 26′ dlouhý x 11’6″ široký a váží přes 8 000 liber.

Jeho žena Nadine pomáhala s designem interiéru, jeho přítel Craig Toby pomáhal se stavbou a svařování hliníku provedl Mark Keeler. Je to plně certifikovaná loď Transport Canada.

Člun je izolován 1″ pěnovou deskou a má 2 zdroje tepla: propanový ohřívač Propex a sálavý elektrický olejový ohřívač. Může být provozován na síti připojením k 30ampérové ​​pobřežní elektrárně a připojením ke komunální vodě, nebo může být mimo síť se sladkovodními zásobníky, toaletou Separett pro odvádění moči, 520 wattů solární energie, 4 x 6- voltové baterie s hlubokým cyklem a propanový ohřívač Propex.

Similar Posts