Sháníte prémiové obaly pro rychloobrátkové zboží? Pak není nic snazšího, než se obrátit na BLUE ARROW. Vytvoří vám originální prémiové obaly nebo multipacky pro vaše zboží, třeba ve formě průhledných krabiček.

Průhledné krabičky a multipacky pro vaše zboží

U společnosti BLUE ARROW si můžete objednat transparentní skládací krabičky, které vám potisknou a vyrobí dle vámi požadovaném rozměru ze 100% recyklovaného materiálu RPET. Pokud si necháte vyrobit pro svůj produkt správně cílené prémiové balení, můžete zvednout několikanásobně jeho prodej. Zákazníci mají rádi balení, ve kterém je výrobek dobře viditelný.

Na co se soustřeďuje výroba prémiových obalů? Jsou to především průhledné krabičky SmartBox®, které si můžete nechat vyrobit dle svých potřeb. Pro jejich výrobu se používají tyto materiály – RPET průhledný, PP mléčný nebo PVC průhledné. Tloušťka se pohybuje v rozmezí 0,3 – 0,35 mm. Potisk je realizován ofsetově nebo flexotiskem. Objednat si můžete i různé efekty – embos, debos nebo zrcadlový efekt.

Společnost doporučuje recyklovaný PET materiál. Vlastní extrudační stroje, které vyrábějí granulát. Materiál je dokonale čistý a 100% recyklovaný PET, průsvitnou variantu pak představuje frosted PP.

Uzavírací zámek krabičky

Na spodní části lze vyrobit zámek v několika variantách – Dlock, Envelopelock nebo Crashlock.

Kompletace

Průhledné krabičky obdržíte slepené a složené na placato. Díky tomu jsou náklady na jejich dopravu minimální. Krabičku postačí zmáčknout jednou rukou ze strany, zámek na dně se zacvakne do pevné polohy a vy můžete do krabičky ukládat vaše zboží.

Multipack

Pokud máte produktů více, nechte si navrhnout multipack design. Zaměstnanci společnosti připraví vizualizaci krabičky s poskládanými produkty a vaším reklamním motivem. Pak následuje výroba predprodukčního vzorku.

Similar Posts