Kam v Praze na jídlo? Tuto otázku si každý den položí tisíce lidí, od místních až po návštěvníky. Může se zdát, že je v hlavním městě restaurace na každém rohu, ale ne každý má rád obyčejná jídla nebo jídla s masem. Stále oblíbenějším trendem jsou vegetariánské pokrmy, které jsou zdravé a šetrné k životnímu prostředí. Pokud vám záleží na tom, abyste jedli zdravě a přitom byli v příjemném prostředí, je pro vás jako stvořená vegetariánská restaurace praha 1.

Objevte bistro Green Table

Green Table je unikátní vegetariánské bistro, které se nachází v Praze na adrese Na Florenci 15. Pokud se chcete více než jen najíst, každý pokrm si tu naplno užijete. Jídla jsou propracovaná, zdravá a jsou pastvou pro oči a slastí pro chuťové pohárky. Připravuje je šéfkuchařka Miluše Mako se svým týmem. Konečně jsou v Praze k dispozici pokrmy, které kombinují skvělou chuť, zdravou výživu a udržitelnost. Pokrmy jsou připravovány výhradně ze surovin od lokálních dodavatelů a je kladen velký důraz na kvalitu a čerstvost pokrmů. Využívány jsou především sezónní suroviny. Pokud hledáte místo pro zdravý oběd, zde se vám nabízí každý den polévka a také výběr z několika hlavních jídel. Můžete sem vyrazit i na snídani. Proč se ráno odbývat nějakým rychlým občerstvením, když můžete zajít do Green Table a začít svůj den zdravě už po ránu. Kromě pokrmů si zde můžete dát nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

Mnoho lidí si myslí, že vegetariánská strava není chuťově dobrá. Pokud jste i vy tohoto názoru, neváhejte do Green Table zavítat a přesvědčte se o tom, že tomu tak není. Vegetariánská gastronomie je zde dovedena do stavu dokonalosti a každý pokrm pro vás bude skvělým zážitkem. Jakmile sem jednou zavítáte, zajisté se sem budete rádi vracet. Kromě skvělých jídel vás tu čeká přátelské a příjemné prostředí, které bylo budováno s ohledem na udržitelnost a gastronomii. Zajímá vás nabídka jídel pro tento týden nebo byste se chtěli dozvědět více informací o samotném bistru? Navštivte jeho webové stránky greentable.cz.

Similar Posts