Firmy stále hledají možnosti, kde šetřit. Některé propouští zaměstnance, snaží se zbytečně neplýtvat energiemi, omezují cestování a další zbytečné výdaje. Možná, že je ten nejlepší čas zvážit také změnu dodavatele spotřebního a obalového materiálu. Kolik tašek, papírových ubrousků, pytlů do koše nebo obalů ročně spotřebujete? Když budete procházet položku po položce, můžete zjistit, že jde o nemalý výdaj a abyste ho snížili, stačí udělat jednu jedinou věc, obrátit se na Jarico, českého velkododavatele spotřebního a obalového materiálu.

Co všechno vám Jarico zajistí?

Jedná se o specialistu na obaly, takže pokud potřebujete obaly jakéhokoliv druhu, můžete se na společnost obrátit. Vše nabízí na svém eshopu Jarico.cz. V současné době se stále více firem odvrací od neekologických obalů. Vše, co je z plastu nebo syntetických materiálů se nahrazuje za přírodní a ekologické materiály. Platí to třeba i u tašek. Pokud nabízíte plastové tašky, můžete je vyměnit za papírové tašky, k dispozici jsou vám v mnoha velikostech. Stejně tak se vám nabízí papírové sáčky, papírové obaly na jídlo, papírové nádobí, EKO příbory a BIO nápojové kelímky.

Pokud bude vaše firma udržitelná, můžete na to své zákazníky upozornit a zajisté tuto změnu pozitivně přivítají. Jestliže jste doposud používali na materiál například plastové pytle, můžete je vyměnit za papírové.

Jestliže máte sklad, zajisté zde spotřebujete mnoho spotřebního materiálu. Společnost vám zajistí výhodně všechny druhy balících papírů a fólií. Můžete tento sortiment nakupovat výhodně v celých rolích. Může jít třeba o vlnité lepenky, průmyslové papíry, bublinkové fólie, pěnové fólie a další. Také se vám nabízí všechny druhy lepících pásek, kvalitní motouzy, vázací pásky, spony, odvíječe, páskovače, etikety, etiketovací kleště a mnoho dalšího. Z dalšího sortimentu jsou vám k dispozici hygienické a čistící prostředky, dárkové obaly nebo vratné obaly. Inspirujte se kompletní nabídkou eshopu a zajisté v ní naleznete vše potřebné.

Similar Posts