Přidělává vám vaše staré auto už jen starosti? Mnoho lidí jezdí ve starém voze, které je stojí pouze mnoho peněz na opravách a jeho užívání je nespolehlivé. Možná, že přemýšlíte o nákupu nového vozu, ale také byste se měli zbavit toho starého. Pokud budete jeho likvidaci odkládat, zbytečně bude jen zabírat parkovací místo a vy budete mít starost navíc. Měli byste se obrátit na společnost, která likvidace aut provádí. Takových společností je ale mnoho, jakou z nich vybrat?

Vyberte poskytovatele s nejlepšími podmínkami

Důležité je vybrat poskytovatele, který vám zajistí nejlepší podmínky likvidace. V tomto ohledu je bezkonkurenční ZAHOTOVE.CZ. Jde o společnost, která má férové podmínky a její přístup je zcela nesrovnatelný s jakýmkoliv běžným autovrakovištěm. Vykupuje pojízdné vozy i nepojízdné autovraky, osobní vozy, nákladní vozy i stavební stroje. Zatímco na vrakoviště musíte vůz odvézt, u ZAHOTOVE.CZ s vozem nikam cestovat nemusíte, pracovník firmy si pro něj zdarma přijede kamkoliv po ČR a odveze ho na náklady společnosti. To vám ušetří mnoho času a zajisté to přijde vhod, pokud je vůz nepojízdný nebo už nemá technickou.

Za váš vůz vždy dostanete zaplaceno a to na místě a v hotovosti. Nemusíte tedy zdlouhavě čekat na vyřízení. Jelikož pracovník přijede pro vůz do 24 hodin, když se dnes na společnost obrátíte, zítra můžete mít peníze v kapse. Zajímá vás, kolik za vůz dostanete? Jednoduše společnost kontaktujte a to buď telefonicky nebo přes formulář na webu. Zadáte důležité informace o vozidle a následně vám bude sdělena hrubá výkupní cena za vůz. Konečná cena se orientuje podle několika faktorů, jde o kompletnost vozu, použitelnost náhradních dílů a aktuální výkupní cenu železa. Na místě vám technik sdělí čistou výkupní cenu, podepíše se kupní smlouva, dostanete peníze na ruku a vůz bude odvezen k likvidaci. Papírování vyřídí společnost za vás. Celý tento proces je rychlý, nenáročný a může ho využít každý řidič. Zajímá vás více informací? Najdete je na https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/

Similar Posts